Отговорници по курсове

Редовно обучение – за учебната 2019-2020 г.

I курс – отговорник на курса: Радостина Петрова – e-mail: radi_petrova1@abv.bg

  • 1-ва група – Гергана Павлова – e-mail: geri_2030@abv.bg
  • 2-ра група – Милен Иванов – e-mail: milen40000@abv.bg
  • 3-та група –  Натали Пенчева – e-mail: natinka19@gmail.com
  • 4-та група – Цветомира Кирева – e-mail: cvetikireva@gmail.com
  • 5-та група – Димитър Димитров – e-mail: varkolaka2000@abv.bg
  • 6-та група – Радостина Петрова – e-mail: radi_petrova1@abv.bg

II курс – отговорник на курса: Маргарита Кърмова – e-mail: margarita_karmova@abv.bg

  • 1-ва група – Маргарита Кърмова – e-mail: margarita_karmova@abv.bg
  • 2-ра група – Петър Матеев – e-mail: mateev1912@abv.bg
  • 3-та група –  Едис Банашък – e-mail: edis_banashak@abv.bg
  • 4-та група – Владимир Урилски – e-mail: krasenov.pravo@abv.bg
  • 5-та група – Александрина Кънева – e-mail: aleksandrina999@abv.bg
  • 6-та група – Силвия Иванова –  e-mail: siilviiqq45@abv.bg
III курс – отговорник на курса: Виктория Палигорова – e-mail: vikitopaligorova@gmail.com
  • 1-ва група –  Лазар Стойчев- e-mail: lazar.st@abv.bg
  • 2-ра група – Надежда Чукалова -e-mail: nadia_chukalova@abv.bg
  • 3-та група –  Виктория Палигорова – e-mail: vikitopaligorova@gmail.com
  • 4-та група – Дейвид Яворов – e-mail: deividjamesyavorov@gmail.com
  • 5-та група –  Васил Илиев – e-mail: vaseto.iliev@gmail.com
IV курс – отговорник на курса: Габриела Райнова – e-mail: raynovagabriela@gmail.com
  • 1-ва група –  Мария Мерджанова – e-mail: mariela185@abv.bg
  • 2-ра група – Цветомир Личев – e-mail: tzvetomir_lichev@abv.bg
  • 3-та група –  Лина Москова – e-mail: linkbb@abv.bg
  • 4-та група – Габриела Райнова – e-mail: raynovagabriela@gmail.com
  • 5-та група – Силвия Денкова – e-mail: silviyad97@mail.com
Vкурс – отговорник на курса: Иван Кърчев – email: vanex@abv.bg
  • 1-ва група –  Драгослава Кръстева – e-mail: dragoslawa@abv.bg
  • 2-ра група – Магдалена Петкова – e-mail: magdalena.petkova96@abv.bg
  • 3-та група –  Елеонора Димитрова – e-mail: eleonorastd@yahoo.com
  • 4-та група – Иван Кърчев – e-mail: vanex@abv.bg
  • 5-та група – Десислава Колева – e-mail: desislava_koleva97@abv.bg

 

Задочно обучение – за учебната 2019-2020 г.

2 курс – Йоанна Димитрова – pravozadochno_2018@abv.bg

3 курс – Тони Недева – nedeva980@gmail.com

4 курс –  Галена Божидарова – g_sn@abv.bg

5 курс – Анна Болна – ani_bolna@abv.bg